İzmir Düğün Foto

En özel günüzün hikayesini birlikte yazıyoruz.

Songül Turgut - Hikaye Fotoğrafçısı

image 3

Onuncuköy Prodüksiyon olarak 2002 yılından bu yana özel an fotoğrafçılığı yapmaktayız , mezuniyet fotoğrafları , üniversite andaçları , doğum ve bebek fotoğrafçılığının yanında , yine insan hayatının dönüm noktalarından biri , evliliğe mutluluğa  adım atılan o günde sicak , samimi ve kendinizi rahat hissedebileceğiniz keyifli çekimlerle yanınızdayız.


Görüşmek tanışmak ve bu mutlu günün çekim programını yapmak için sizleri studyomuza bekliyoruz.2015 yılı rezervasyonlarımız başladı , üstelik erken kayıt süprizleri ile.
  www.izmirdogumfoto.com       www.onuncukoy.com.tr    www.songulturgut.com    www.bebekstudyosu.com

Hizmetlerimiz

  • Gelin- damat dış mekan hikaye fotoğrafları - kuaför hazırlık çekimleri
  • Nişan ve  kına öncesi çekimleri
  • Özel video klipler
  • Düğün ve nişan -üç boyutlu video ve üç boyutlu fotoğraf çekimi

Nasıl Başlıyoruz.

image 6

Çekim öncesi tanışma aşamasında çekim yapılacak mekanları ve  çekim aşamalarını birlikte belirliyoruz.İçerikleri farklı paket seçeneklerimizi size sunuyoruz. İster İzmir içi ister İzmirin ünlü ve tarihi mekanlarında çekim yapabiliyoruz.Çekim boyunca kullanacağımız aksesuarlar ve pozları birlikte belirleyebiliyoruz.Özel isteklerinizde mutlaka değerlendiriliyor.
Tercihinize göre çekimler sabah evinizden çıkmadan da başlayabiliyor , gün boyu takip çekimleri , özel video klipler , dış mekan çekimi , düğün içi fotoğraf ve video çekimler içeren paket seçeneklerimizi inceleyip size uygun paketi seçebilir ve ya kendinize özel bir paket oluşturabilirsiniz.